• Наша адреса:

  Україна, м. Одеса, 65000,

  вул. Тіниста 9/12

 • Телефони:

  Ресторан:  +38 (048) 737-77-19

                    +38 (067) 524-42-03

   

  Spa-салон: +38 (048) 737-77-18 

                    +38 (067) 524-42-02

   

 • Час роботи:

  Spa-центр

  працює по

  попередньому запису

   

  Ресторан тимчасово закритий

 • Соц мережі:

  Facebook

 • E-mail:
 • Пароль:

Забули пароль?    + Регистрация

Sound

Найкращий в Одесі тайський центр "Деварана" - ресторан & SPA.

Усі види тайського масажу

       

""Королівський тайський SPA-масаж" - це незабутньо-приємний подарунок, який поверне душевну рівновагу, фізичні сили та відчуття внутрішньої гармонії.

         Тайский массаж, поряд з лікуванням травами та медитацією, - це найдавніший метод традиційної тайської медицини. Він помітно відрізняється від масажу, до якого звикли європейці. Його прийоми, навіть найпростіші, поєднують натискання, розтягування та скручування – тобто системний вплив на тіло. Тому замість слова "масаж" скоріше підходить вираз "Тайська лікувальна система".

         Система розвивалася і вдосконалювалася близько двох з половиною тисяч років, тому не дивно, що сьогодні різні майстри використовують кілька чудових технік. Навіть у самому Таїланді система, створена на півдні країни, істотно відрізняється від північної практики – можна навіть говорити про два різні стилі. Тут пропонують прийоми різних шкіл, зібрані відповідно до того, наскільки м'яко та гармонійно вони впливають.

Традиційний тайський масаж

        Дві кам'яні скрижалі з монастиря, які Король Рама III свого часу наказав викарбувати на камені, зібрали всю інформацію про тайську традиційну медицину, яка містилася в стародавніх текстах.

         

 Тайскому масажу у його сучасному вигляді не менше тисячі років. Це одна із східних лікувальних систем, заснованих на уявленні про життєву енергію, що циркулює в організмі по каналах. Серед таких систем можна згадати також китайський масаж туй-самі, аюрведичний індійський масаж та японський масаж шиацу. Туй-на та аюрведичний масаж, з'явилися 4000 років тому, і заснували тайський масаж. Також легко помітити і те, що на тайський масаж дуже вплинула і індійська йога.

         У навчанні про енергетичні канали, Тайська техніка подібна до масажу туй-на, який практикували, згідно знайденим документальним свідченням, принаймні 2300 років тому. Перша європейська згадка про тайську медицину датується 1690 роком. Французький дипломат Симон де ла Лубер писав: “Коли у Сіамі хтось захворіє, він іде до майстра, який ретельно впливає його тіло своїми руками; буває також, що стає на хворого ногами і топче його”.

         Справжні майстри своєї справи виконають унікальні SPA-процедури, які подарують Вам масу позитивних емоцій: на Вас чекає ритуал і чуттєвість, особливий стан оновлення та невагомості тіла, зміцнення сили духу та здоров'я... А головне – неземна насолода! Східна атмосфера салону з мелодійною етнічною музикою, приглушеним світлом та східними ароматами допоможуть розслабитися та відмовитися від життєвих проблем. Після масажу за чашкою зеленого чаю Ви відчуєте приплив життєвих сил та приємних емоцій.

Королівський ресторан тайської кухні

       

Вперше в Україні та в Одесі – ресторан Королівської тайської кухні! Найвищий рівень у всьому: єдиний стиль, справжня тайська королівська кухня, доброзичливий персонал.

         Тих, хто любить постійно куштувати нові делікатеси, "Деварана" привабить різноманітністю кулінарних шедеврів у меню. Ми пропонуємо унікальні тайські страви з різноманітним набором спецій та трав. Наші чудові салати, закуски та десерти завжди - із найсвіжіших складових. Оригінальність оформлення та традиційний тайський посуд надають особливої пікантності будь-якій страві королівського ресторану "Деварана"

         Більшість наших страв, формуючи гармонію смаку, кольору та змісту, передають 5 основних смаків: вони одночасно гіркі, солоні, солодкі, кислі та гострі. Такий тонкий баланс досягається шляхом змішування спецій та прянощів нашими тайськими фахівцями, щоб Ви могли насолодитися вишуканим смаком наших страв.

         Тайська кухня славиться своєю гостротою та пряністю. Але разом з тим ми дбаємо про те, щоб Ваша насолода багатою тайською кухнею пройшла без "загоряння". Будь ласка, повідомте нашому уважному персоналу, який рівень гостроти Ви віддаєте перевагу.

         Ті, хто дбає про здоров'я, оцінять найсвіжіші морепродукти, рибу, м'ясну вирізку, соковиті овочі, пряну зелень та рис, приготовлений на пару. Оригінальні та незвичайні десерти дозволять навіть сластенам не відмовляти собі ні в чому і водночас не ризикувати фігурою. Відчуйте аромат Таїланду. Оцініть перевагу тайської кухні. Пориньте в атмосферу блаженства та феєрії запахів та ароматів. Ви цього заслуговуєте!

         Вам гарантовано естетичне задоволення, якісний сервіс та гарний настрій.

Загляньте в королівський тайський центр "Деварана". Пориньте в атмосферу Таїланду…